Alior Sync logoAlior Sync od samego początku swojego istnienia dużo miesza na naszym rynku i swoimi bardzo atrakcyjnymi ofertami kusi coraz to większe rzesze nowych użytkowników. Jeżeli ktoś chociaż trochę interesuje się produktami bankowymi, musiał słyszeć o ich najnowszym pomyśle, czyli opcji cashback 5% za płatności przez Internet. Dziś omówimy ten produkt dokładniej.


Czytając tabelę opłat i prowizji od razu w oczy rzuca się bardzo duża ilość zer. Przede wszystkim nie płacimy za założenie, ani prowadzenie Konta Osobistego w Alior Sync. Wszystkie przelewy wykonane przez serwis internetowy są darmowe, a dodatkowo do dyspozycji mamy 10 przelewów natychmiastowych w każdym miesiącu gratis. Każdy kolejny przelew natychmiastowy to koszt 5zł. Jeżeli jako kanał dostępu, przez który wykonujemy przelewy wolimy serwis bankowości telefonicznej, albo wirtualny oddział, za przelewy zapłacimy 5zł, z wyjątkiem przelewów własnych, które są darmowe.

Jeżeli chodzi o karty wydawane do Konta Osobistego w Alior Sync, wszystko tutaj jest darmowe. Karta Debit MasterCard PayPass nie kosztuje nas nic ani przy wydaniu, ani przy późniejszym utrzymaniu, ani przy wypłatach w bankomatach i wpłatach we wpłatomatach.

Przejdźmy do głównej zalety Konta Osobistego w Alior Sync, dla której coraz więcej osób decyduje się na jego założenie – usługa cashback. Jeżeli płacimy kartą przez Internet, albo wykonujemy błyskawiczne płatności poprzez usługę „Płacę z Alior Sync”, zostaje nam zwrócone aż 5% wartości. Pod tym względem bank ten przebił wszystkie pozostałe i to znacznie. Kupując w zwykłym hipermarkecie przez Internet, nie dość, że towary zostaną nam dostarczone pod drzwi, to dodatkowo zapłacimy 5% mniej.

Konto Osobiste w Alior Sync dostępne jest od 13 lat, lecz osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub pełnoprawnych opiekunów. Wszystkie pieniądze przechowywane w tym banku gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, zgodnie z ustawą o BFG. Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej banku.

Zobacz także

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,